BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Inžinerijos mokslai

Chemijos inžinerija (aplinka ir energija)

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121EX061

Įgyjama kvalifikacija
Inžinerijos mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 3,5 m.

Studijų programos apimtis kreditais
210

2023–2024 s. m. studijų kaina

 • Kredito kaina 
  62,12 Eur
 • Metinė studijų kaina
  3727 Eur
   

Studijų tvarkaraštis

 • Dieninis.
   
 • Sesijinis. Akademiniai užsiėmimai vyksta periodinėmis sesijomis, kurios vyksta keturis kartus per metus studijų kalendoriuje numatytu laiku. Sesijos trukmė priklauso nuo studijuojamų dalykų skaičiaus, bet ne ilgesnė kaip 2 savaitės.

Studijų kalba
Lietuvių
Dalis studijų dalykų gali būti dėstoma anglų kalba.

Studijų programos aprašas 
 

Tarptautinė investuotojų pripažinta studijų kokybė „Investor's spotlight“

Įstojusiems į valstybės finansuojamą studijų vietą, visą studijų laikotarpį Ekonomikos ir inovacijų ministerija skiria 200 EUR stipendiją. Daugiau informacijos čia.

Apie programą

Inžinerinė analizė ir projektavimas

Šios studijos padės jums perprasti inžinerines sistemas, technologinių procesų analizę ir modeliavimą. Įgysite teorinių ir praktinių žinių apie gamybinių procesų valdymą, įrenginių parinkimą, projektavimą, diegimą.
Išmoksite taikyti įgytas žinias priimdami profesinius sprendimus siekiant subalansuoti sąnaudas, saugumą, kokybę bei atsižvelgti į technologinių sprendimų (ekonomikos), aplinkos apsaugos ir socialinius interesus siekiant tvaraus vystymosi strategijos įgyvendinimo.

Praktiniai darbai

Paskaitų metu visas įgytas teorines žinias pritaikysite praktiškai – atliksite laboratorinius darbus tam puikiai pritaikytose fakulteto laboratorijose ar eksperimentus gamybinėmis bei lauko sąlygomis. Taip jūs išmoksite kurti ir savarankiškai atlikti reikiamus tyrimus, pradedant problemos formulavimu, metodo, įrangos parinkimu ir baigiant tyrimų rezultatų interpretavimu, naudotų metodų tikslumo ir gautų rezultatų vertinimu.

Praktinės žinios iš geriausių savo srities profesionalų

Studijų metu jūsų laukia daugybė mokomųjų studijų vizitų įvairiose pramonės, tyrimų ir gamybos įmonėse. Čia savo praktine patirtimi ir žiniomis su studentais dalinasi savo srities profesionalai, kurie dažnai tampa ir karjeros orientavimo konsultantais – studentai matydami realias darbo vietas, įvairių specialistų darbo pobūdį, suvokia labiausiai dominančią sritį ir tam reikalingą žinių bagažą.

Profesinės tobulinimosi galimybės

Profesines žinias studentai tobulins praktinio mokymo vietose – jų laukia dvi programoje numatytos praktikos. O visiems norintiems tarptautinės akademinės patirties, universitetas siūlys vykti ERASMUS+ studijoms, praktikai ar stažuotei –turime virš 200 užsienio partnerių, iš kurių net 40 specializuojasi įvairiose inžinerinėse kryptyse.

Rinktis verta

Klaipėdos universitetas stojantiesiems siūlo atnaujintą Chemijos inžinerijos (aplinka ir energija) studijų programą, kurioje didelis dėmesys skiriamas tvariam vystymuisi. Moderni chemijos inžinerijos programa susideda iš trijų svarbiausių dirbantiems pramonės įmonėse dalių: procesų inžinerijos, aplinkos technologijų ir energetinio efektyvumo studijų. Chemijos inžinerija (dar vadinama proceso inžinerija) apima mažesnės vertės žaliavų perdirbimą į didesnės vertės produktus saugiu, ekonomišku ir ekologišku būdu. Jei apsidairysite aplinkui, beveik viskas, ką matote, yra chemijos inžinerijos produktas.

Šios studijos tai – žinių, analizė, projektavimas, tyrinėjimai ir inžinerinė veikla

Studijuodami pagal šią studijų programą pažinsite medžiagas, kursite naujus gaminius ir technologijas, analizuosite inžinerines sistemas, modeliuosite gamybines veiklas bei įgysite žinių kaip saugiai bei ekonomiškai valdyti technologinius procesus, kurie dažnai apima cheminių medžiagų, šilumos, elektros energijos ir aplinkos aspektus, išmoksite darniai spręsti ekologines problemas, taikyti aplinkos apsaugos vadybos sistemos elementus.

Puikios kajeros perspektyvos

Pažangūs chemijos inžinerijos sprendimai ir dėmesys aplinkai, energetiniams ištekliams yra puikus pagrindas įvairiapusei karjerai pramonėje, valstybinėse ar privačiose įmonėse, laboratorijose. Chemijos inžinieriai yra viena iš paklausiausių specialybių šiandieniniame pasaulyje, todėl tai jums garantuoja puikias karjeros perspektyvas!

Alumnai kalba

Karjera

Baigę šias studijas, kurios apima chemijos inžineriją, aplinkos inžineriją bei energijos inžineriją, tapsite inžinieriais, kurie kurs ateities produktus bei tvarias, švarias ir pažangias technologijas, gebėsite organizuoti ir valdyti įvairius technologinius procesus, naudotis technologiniais įrenginiais, kurti, projektuoti, vystyti bei komercializuoti naujus produktus. Jei norite būti to dalimi, tai ši studijų programa – geriausias Jūsų pasirinkimas!

Baigę studijas dirbsite technologais, procesų inžinieriais, chemikais pramonės bei uosto įmonėse, tyrimų bei projektavimo institutuose, chemijos laboratorijose. Karjeros galėsite siekti įvairiose valstybinėse ir privačiose įmonėse: SGD terminalas, AB „ORLEN Lietuva“, UAB „NEO GROUP“, UAB „Orion Global Pet“, AB „KLASCO“, AB KJKK „Bega“, UAB „Mestila“, UAB „Minijos nafta“, AB „Klaipėdos nafta“, UAB „Krovinių terminalas“.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina