BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Fiziniai mokslai

Gamtinė geografija ir okeanografija

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121CX014

Įgyjama kvalifikacija
Fizinių mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 4 m.

Studijų programos apimtis kreditais
240

2023–2024 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina
    62,12 Eur
  • Metinė studijų kaina
    3727 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių

Dalis studijų dalykų gali būti dėstoma anglų kalba.

Papildoma informacija
Galimybė rinktis pedagoginių studijų modulį.

 

Apie programą

Profesionalūs fizinių mokslų atstovai, geografai, tiriantys jūras okeanologai, jūros krantų ir bangų veiklos tyrėjai, vertinantys jūros, saulės, žemės gelmių ir vėjo energetinius resursus, tiriantys jūros uostų darbą veikiančius gamtinius ir ekonominius procesus, sudarantys jūrines prognozes, taikantys geoinformacines ir naujausias fizinės geografijos žinias mokslinėje bei praktinėje veikloje rengiami tik Klaipėdos universitete.

Rinktis verta

Kartu su technologijomis ir inovacijomis

Mėgstate keliauti, norite pažinti žemę, jūras ir vandenynus? Tuomet išskirtinės ir unikalios Hidrologijos ir okeanografijos studijos kaip tik jums. Studijuodami šią programą, tapsite gamtinės (ypač jūrinės) geografijos specialistais, gebančiais interpretuoti gamtinius, geofizinius, klimatinius ir socialinius reiškinius. Turėsite galimybę pasinerti į jūrų ir vandenynų pasaulį, pajusti jūros dvasią, bangų mūšą ir vėjo gaivą vieninteliame Lietuvos burlaivyje „Brabander“ bei moksliniame laive „Mintis“!

 

Alumnai kalba

Karjera

Karjeros galėsite siekti įvairiose valstybinėse ir privačiose įmonėse: Aplinkos ministerijos Aplinkos apsaugos agentūros Jūrinių tyrimų centre, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Klaipėdos skyriuje, Palangos oro uosto meteorologinėje stotyje, Lietuvos jūrų muziejuje, Kuršių nerijos nacionaliniame parke, UAB „Gistama“, UAB „Baltijos aviacijos akademija“, Nacionalinė žemės tarnyba prie žemės ūkio ministerijoje.

Studijų metu įgytas žinias praktiškai pritaikysite dirbdami Lietuvos ir Europos gamtos apsaugos departamentuose bei kitose aplinkos apsaugos įstaigose, hidrometeorologijos tarnybose, saugios laivybos hidrografijos padaliniuose.

 

Tavo kitas žingsnis pažinti KU

Studijos

Tave domina