BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Balandžio 12 d.

„Inžinierių dienos 2023“: žinios, susitikimas su darbdaviais ir protų mūšis

Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakultetas kiekvieną pavasarį rengia „Inžinierių dienas“, į kurias kviečia ne tik studentus, dėstytojus, bet ir socialinius partnerius, kolegas iš kitų aukštųjų mokyklų, gimnazijų moksleivius.

Šių metų renginiuose, vykusiuose kovo 28 – balandžio 6 dienomis, studentai, dėstytojai, moksleiviai klausėsi pranešimų aktualiomis temomis: apie kibernetinį saugumą, jūros vėjo jėgainių vystymą bei išmaniuosius miestus.

Balandžio 4-ąją studentai ir moksleiviai turėjo galimybę susitikti su būsimais darbdaviais renginyje „Ateities inžinierius“, kuriame AB „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, SBA grupės baldų gamybos įmonė UAB „Šilutės baldai“, AB „Klaipėdos nafta“, UAB „Omega 365 Lithuania“ atstovai pristatė savo įmones, aptarė talentų ugdymo ir išlaikymo svarbą, inžinerinės krypties specialistų deficitą Klaipėdos mieste.

„Inžinierių dienų“ renginius vainikavo jau tradicija tapęs KU Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto studentų atstovybės organizuojamas „protmūšis“, kuriame susirungė fakulteto studentų, Klaipėdos Baltijos ir Klaipėdos universiteto „Žemynos“ gimnazijų moksleivių komandos.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos