BDAR
Privatumo politika

Mokslo darbuotojai

Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto mokslo darbuotojų sąrašas:

Vardas, Pavardė Pareigos El. pašto adresas
Doc. dr. Audronė Bliujienė Vyriausioji mokslo darbuotoja audrone.bliujiene@gmail.com
Prof. dr. Linas Daugnora Vyriausiasis mokslo darbuotojas daugnora@gmail.com
Dr. Vasilijus Safronovas Vyriausiasis mokslo darbuotojas vasilijus.safronovas@ku.lt
Dr. Vykintas Vaitkevičius Vyriausiasis mokslo darbuotojas vykintas.vaitkevicius@ku.lt
Prof. dr. Vygantas Vareikis Vyriausiasis mokslo darbuotojas vygantas.vareikis@gmail.com
Doc. dr. Gintautas Zabiela Vyriausiasis mokslo darbuotojas gintautas.zabiela@ku.lt
Doc. dr. Vytautas Jokubauskas Vyresnysis mokslo darbuotojas vytautas.jokubauskas@ku.lt
Dr. Gediminas Petrauskas Vyresnysis mokslo darbuotojas gediminas.petrauskas@ku.lt
Doc. dr. Silva Pocytė Vyresnioji mokslo darbuotoja silva.pocyte@gmail.com
Doc. dr. Nijolė Strakauskaitė Vyresnioji mokslo darbuotoja nijole.strakauskaite@gmail.com
Doc. dr. Marius Ščavinskas Vyresnysis mokslo darbuotojas scavinskas.marius@gmail.com
Dr. Ernestas Vasiliauskas Vyresnysis mokslo darbuotojas ernestas@inbox.lv
Dr. Karolis Minkevičius Mokslo darbuotojas karolis.minkevicius@gmail.com
Dr. Raimonda Nabažaitė Mokslo darbuotoja r.nabazaite@gmail.com
Dr. Elena Pranckėnaitė Mokslo darbuotoja elena.pranckenaite@gmail.com
Dr. Tomas Rimkus Mokslo darbuotojas tomas.rimkus@ku.lt
Dr. Jolanta Skurdauskienė Mokslo darbuotoja jolantaskurd@gmail.com
Dr. Justas Stončius Mokslo darbuotojas justston@gmail.com
Dr. Edvinas Ubis Mokslo darbuotojas edvinas.ubis@gmail.com
Dr. Miglė Urbonaitė-Ubė Mokslo darbuotoja migle.urbonaite-ube@ku.lt
Doc. dr. Vacys Vaivada Mokslo darbuotojas vacys.vaivada@gmail.com
Dr. Hektoras Vitkus Mokslo darbuotojas hektoras.vitkus@gmail.com
Dr. Zigmas Vitkus Mokslo darbuotojas zigmas.vitkus@ku.lt
Mgr. Ieva Masiulienė Jaunesnioji mokslo darbuotoja ieva.masiuliene@gmail.com
Mgr. Akvilė Poškienė Jaunesnioji mokslo darbuotoja akvile.poskiene@ku.lt

Buvę BRIAI mokslo darbuotojai