BDAR
Privatumo politika

Cleaning & Running Marathon

 EU-Conexus-Cleaning&Running Marathon-event-1.png
  • 2022-10-26 | Trečiadienis 15:00 val. - 16:00 val.

Jau antrus metus iš eilės EU-CONEXUS kviečia visą bendruomenę prisidėti prie CNN Call to Earth dienos ir rengti iniciatyvas, prisidedančias prie Žemės gerovės. Šių metų tema: Living Oceans, tad visi 6 partnerių universitetai spalio 19 – lapkričio 3 dienomis savo pajūryje organizuos 1 valandos trukmės bėgimo ir valymo maratoną, kurio metu pasistengsime išvalyti bent dalelę savo pajūrio bei draugiškai pakonkuruosime su kitais kolegomis iš EU-CONEXUS universitetų, kurie per nustatytą laiką pripildysime daugiau atliekų maišų!

Klaipėdos universitetas kviečia visą savo bendruomenę susiburti šiai bėgimo ir valymo akcijai spalio 26 dieną. Startuosime 15.00 val. I-ame Melnragės paplūdimyje.

! Svarbi informacija dėl kelionės į pajūrį – KU draugai „Dancer Bus“ pasirūpins netaršia kelione nuo Universiteto miestelio į pajūrį su elektriniu autobusu! Vykstantys ekologišku transportu kviečiami 14:45 val. laukti autobuso šalia Universiteto Sento pastato (Herkaus Manto 84).

!! Perdirbto plastiko šiukšlių maišais bei pirštinėmis pasirūpinsime mes.

!!! Po gražios akcijos mūsų draugai – pajūrio kavinė „Ateik Ateik“ vaišins kava / arbata. Tik nepamirškite pasiimti savo daugkartinio naudojimo puodelio!