BDAR
Privatumo politika
Bakalauro studijos | Socialiniai mokslai

Socialinis darbas

Programos informacija

Valstybinis kodas
6121JX067

Įgyjama kvalifikacija
Socialinių mokslų bakalauras

Studijų trukmė
Nuolatinės studijos – 3,5 m.

Studijų programos apimtis kreditais
210

2024–2025 s. m. studijų kaina

  • Kredito kaina 
    49,23 Eur
  • Metinė studijų kaina 
    2954 Eur

Studijų tvarkaraštis
Dieninis

Studijų kalba
Lietuvių
Dalis studijų dalykų gali būti dėstoma anglų kalba.

Specializacijos

  • Socialinis darbas bendruomenėje
  • Socialinis darbas sveikatos priežiūroje

Studijų metu studentai privalo pasirinkti specializaciją.  Specializacija vykdoma, jei susidaro ne mažesnė nei 8 studentų grupė.

Apie programą

Kas tai?

Socialinis darbas – tai profesionali pagalba žmogui, šeimai, bendruomenei, siekiant pagerinti jų gyvenimo kokybę. Socialinis darbas yra viena iš naujausių pagalbos žmogui profesijų Lietuvoje. Jos tikslas – suteikti profesionalią pagalbą asmenims, atsidūrusiems socialinės rizikos situacijoje: benamystė, bedarbystė, skurdas, smurtas, negalia, našlaitystė, socialinė rizika šeimoje, senatvės problemos, prekyba žmonėmis, pabėgėlių problemos ir kt. Socialinio darbo studijose daug dėmesio skiriama ne tik kliento, bet ir savęs pažinimui.

Jeigu norite įsigyti universitetinį europinių standartų socialinio darbo studijų krypties išsilavinimą, gebėti spręsti socialines problemas bendruomenėje, o galbūt esate savanoris ir norite įtvirtinti esamas bei įgyti naujų žinių, drįstate parodyti savo gerą širdį, Jums rūpi visuomenės gerovė – tuomet ši programa skirta Jums.

 

Rinktis verta

 

Rinksitės studijas su aukšta akademinio personalo kompetencija. Stipriosios KU socialinio darbo studijų pusės – teorijos ir praktikos ryšys, konsultavimas ir terapija: delfinų, egzistencinė terapija, supervizija. Nuo pat katedros įsikūrimo pradžios socialinio darbo studijų programa tarptautinių ekspertų yra įvertinama aukščiausiais balais.

Vienintelė šios krypties studijų programa, kur bakalauro studijos trunka tik 3,5, metų.
Erasmus+ atvers Jums galimybes studijuoti Belgijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje ir kitur.
Teorines žinias pildysite praktiniais įgūdžiais nevyriausybinėse organizacijose, sveikatos priežiūros įstaigose, socialinio darbo tarnybose ir netgi delfinų terapijos centre.
 

 

Alumnai kalba

Karjera

 

Turėsite galimybę kurti naujus centrus, nevyriausybines organizacijas, įgyvendinti naujas idėjas ir patys susikurti savo darbo vietą. Socialinio darbo katedros absolventai dirba savivaldybių socialinės paramos skyriuose, priklausomybių ligų centruose, vaikų ir senelių globos namuose, ligoninėse, vaiko teisių apsaugos skyriuose ir kitur.

 

Studijos

Tave domina

Priėmimo taisykles

Studijų sąrašas

Tavo kitas žingsnis pažinti KU