Absolventai

Istorijos bakalauro studijų programos absolventai

1997 metų (pirmoji) laida
1. Darius Barasa
2. Algimantas Gedvilas
3. Paulius Jankauskas
4. Diana Jokubaitytė
5. Nomeda Kasmauskaitė
6. Ingrida Kelpšaitė
7. Linas Kiaurakis
8. Tomas Malukas
9. Vita Mamonaitė
10. Aidas Rūtė
11. Snieguolė Sankalaitė
12. Mindaugas Skritulskas
13. Vidmantas Taraškus
14. Jurgita Valančiūtė
15. Gintautas Žebelis
16. Ieva Žulkutė
17. Antanas Žvinklys

1998 metų (antroji) laida
1. Eglė Bendikaitė
2. Mindaugas Brazauskas
3. Robertas Gindulis
4. Rokas Kraniauskas
5. Vaidas Kuprelis
6. Rūta Staniūtė
7. Ieva Šakinytė
8. Ernestas Vasiliauskas
9. Medardas Znaidauskas

1999 metų (trečioji) laida
1. Lina Benetytė
2. Rimantė Černiauskaitė
3. Aurelijus Gieda
4. Neringa Gurliauskaitė
5. Dalius Jankauskas
6. Mantas Mačiulskis
7. Jurgita Mockutė
8. Audronė Padervinskaitė
9. Raimondas Petrikas
10. Vytautas Simanauskas

2000 metų (ketvirtoji) laida
1. Daiva Filipavičiūtė
2. Mindaugas Janukonis
3. Alina Kervelytė
4. Andrej Lagun
5. Rūta Lysenkaitė
6. Rimvydas Mažeika
7. Mindaugas Mikalčius
8. Robertas Petrauskas
9. Jurgita Simutytė
10. Marius Špėgis
11. Rūta Vileikytė
12. Darius Viskontas

2001 metų (penktoji) laida
1. Ruslanas Ablikovas
2. Inga Bagdonienė
3. Jurgita Černiauskaitė
4. Andrius Merkelis
5. Vilma Pakalniškytė
6. Nemira Siminauskytė
7. Egidijus Strigauskas
8. Reda Švelniūtė
9. Aistė Užkurėlytė
10. Hektoras Vitkus
11. Vita Zdančienė

2002 metų (šeštoji) laida
1. Vita Dargytė
2. Jovita Macionytė
3. Erika Mikaliūnaitė
4. Jurgita Oželytė
5. Klaidas Perminas
6. Andrius Rupšlaukis
7. Inga Stanikaitė
8. Gediminas Vasiliauskas
9. Valdas Žilevičius

2003 metų (septintoji) laida
1. Arūnas Armalis
2. Alina Čiutytė
3. Darius Gintauskas
4. Indrė Kabatkinaitė
5. Paulius Kondrotas
6. Egidijus Miltakis
7. Indrė Nauronaitė
8. Andrius Ostrauskas
9. Jurgita Pociūtė
10. Mantas Skunčikas
11. Jolanta Šliautarytė
12. Laurynas Trilikauskas
13. Tomas Valuckis
14. Donata Zakaitė

2004 metų (aštuntoji) laida
1. Sigita Bagužaitė
2. Vaida Dirmeitytė
3. Kristina Eivaitė
4. Vilija Jankauskaitė
5. Karina Kokovaitė
6. Loreta Kolesnik
7. Žydrūnas Narmontas
8. Lijana Pušinskytė
9. Jurgita Vitkutė

2005 metų (devintoji) laida
1. Mantas Bagočius
2. Monika Balkaitytė
3. Asta Daujotaitė
4. Veronika Krisikaitytė
5. Vitalijus Malcevas
6. Darius Mažrimas
7. Kristina Mediucha
8. Paulius Petrauskas
9. Valdas Pocevičius
10. Rasa Povilavičiūtė
11. Donata Raudonytė
12. Raimonda Riepšaitė
13. Rasa Sakevičiūtė
14. Marina Ustinova
15. Alina Žilinskienė

2006 metų (dešimtoji) laida
1. Saulius Bartninkas
2. Žilvinas Čėsna
3. Sandra Galdikaitė
4. Robertas Jasinskas
5. Mindaugas Kaikaris
6. Jūratė Kaušakytė
7. Vitalija Kvekšaitė
8. Renata Liutkutė
9. Laura Mackevičiūtė
10. Lina Motuzienė
11. Aurima Palevičiūtė
12. Asta Piečiukaitytė
13. Vasilijus Safronovas
14. Mindaugas Skyrius
15. Jurgita Šveistrytė
16. Andrius Vozbutas
17. Vilma Žurkauskaitė

2007 metų (vienuoliktoji) laida
1. Arūnė Aniulytė
2. Sabina Azbukauskaitė
3. Asta Bagočiūtė
4. Gintaras Buta
5. Jonas Girskis
6. Laura Karpinskaitė
7. Kęstutis Kavaliauskas
8. Liucija Kyguolytė
9. Rūta Kumštaitytė
10. Andrius Litvinas
11. Lina Pranckuvienė
12. Aušrinė Rutkauskaitė
13. Laurynas Skruibis
14. Linas Strockis
15. Evaldas Šileika
16. Renata Trumpaitytė
17. Rita Undaravičiūtė
18. Modestas Vitkus
19. Jovita Zubaitė

2008 metų (dvyliktoji) laida
1. Lauryna Baltrimaitė
2. Tomas Baubonis
3. Monika Benetytė
4. Sigita Bučnytė
5. Algirdas Jurevičius
6. Raimonda Kajokaitė
7. Rita Mikalauskaitė
8. Daiva Navickaitė
9. Gintarė Ramonaitytė
10. Donatas Remeika
11. Evaldas Stonkus
12. Sigita Vaitkutė
13. Lėja Lina Vaivadaitė-Kmitė
14. Aušra Zubaitė

Absolventai, baigę istorijos programą su archeologijos specializacija:
1. Mindaugas Armonas
2. Darius Balsas
3. Simona Gliožytė
4. Agnė Jocaitė
5. Viktorija Kučinskaitė
6. Irma Kulikauskytė
7. Marius Mockus
8. Raimonda Nabažaitė

2009 metų (tryliktoji) laida
1. Viktė Brazauskaitė
2. Eglė Bumblytė
3. Kristina Endružytė
4. Fausta Grigalaitytė
5. Alina Jonušaitė
6. Lina Katutytė
7. Aidas Ptaškauskas
8. Andrej Smirnov
9. Sandra Stancikaitė
10. Ilona Stonšaitytė
11. Motiejus Šalkauskas
12. Gerda Zakrytė

Absolventai, baigę istorijos programą su archeologijos specializacija:
1. Egidijus Abromavičius
2. Vita Bukantaitė
3. Martynas Juodis
4. Jolanta Momkauskienė
5. Simona Rauktytė
6. Indrė Šimkutė
7. Edvinas Ubis

2010 metų (keturioliktoji) laida
1. Laima Barkauskaitė
2. Laura Jonauskaitė
3. Robertas Jonelaitis
4. Inesa Lauciūtė
5. Dainora Matutytė
6. Ingrida Neimantaitė
7. Rugilė Pangonytė
8. Karolina Reičiūnaitė
9. Aurelija Šimoliūnaitė
10. Vaiva Vydmantaitė

Absolventai, baigę istorijos programą su archeologijos specializacija:
1. Šarūnė Balandytė
2. Ernestas Derkintis
3. Karolina Geštautaitė
4. Tomas Ivanauskas
5. Edita Kalikaitė
6. Marius Krisikaitis
7. Rasa Lebedeva
8. Laura Liutkutė
9. Marius Petkus
10. Jurijus Šilgalis
11. Solveiga Vitkutė
12. Donatas Zubrickas

2011 metų (penkioliktoji) laida
1. Agnė Adomaitytė
2. Dovilė Bataitytė
3. Nerijus Brazdeikis
4. Aurelija Grabauskaitė
5. Darius Jankauskas
6. Milda Kaniauskaitė
7. Simona Kuprytė
8. Eglė Ronkaitytė
9. Raminta Rugenytė
10. Mantas Užgalis

Absolventai, baigę istorijos programą su archeologijos specializacija:
1. Edita Anužytė
2. Gintarė Bartkutė
3. Ieva Buliauskaitė
4. Aurimas Diržinauskas
5. Rytis Mačiulaitis
6. Martynas Matilionis
7. Gvidas Slach
8. Eglė Stankevičiūtė
9. Donata Stonkutė
10. Vytis Šeštakauskas

2012 metų (šešioliktoji) laida
1. Lina Briedytė
2. Ernesta Daktaraitė
3. Rasa Duoplytė
4. Karina Endružytė
5. Živilė Girdžiutė
6. Kęstutis Grauslys
7. Greta Grigaitė
8. Roberta Grunskytė
9. Dainius Karnišauskas
10. Julius Kvederys
11. Aušra Malinauskaitė
12. Jūratė Petrošiūtė
13. Karolis Pranckevičius
14. Sigita Smulkytė
15. Monika Stanišauskaitė
16. Justas Stončius
17. Mindaugas Surblys
18. Vaida Tamošauskaitė
19. Romena Taputytė
20. Milda Urnikytė
21. Andrius Viktoravičius
22. Daumantas Vitkauskas

Absolventai, baigę istorijos programą su archeologijos specializacija:
1. Aleksandra Arbuzova
2. Guoda Gimbutytė
3. Odeta Lučinskaitė
4. Gintarė Snapkutė

2013 metų (septynioliktoji) laida
1. Andrius Archipov
2. Agnė Bytautaitė
3. Gediminas Bukauskas
4. Ugnė Dirmeitytė
5. Eglė Gečaitė
6. Judita Kubiliūnaitė
7. Dovilė Lubienė
8. Ida Meschi
9. Modesta Mimgaudytė
10. Sergiejus Sandu
11. Jūratė Simaitytė
12. Sandra Stončiūtė
13. Ovidijus Staigvilas
14. Mindaugas Špučys
15. Agnietė Vilkišienė
16. Agnė Žagrekalytė

Absolventai, baigę istorijos programą su archeologijos specializacija:
1. Agnė Andrusevičiūtė
2. Egidijus Čepaitis
3. Inga Jonauskaitė
4. Agnė Jonikaitė
5. Milda Jurgauskaitė
6. Eglė Kriščiūnaitė
7. Alma Lekniutė
8. Andrius Milius
9. Tomas Mineikis
10. Vilita Petrauskaitė
11. Tomas Rimkus
12. Vytautas Vaitkevičius
13. Gintarė Žabinskytė
14. Indrė Žalaitė

2014 metų (aštuonioliktoji) laida
1. Roberta Bacytė
2. Neringa Beržonskytė
3. Audrius Cibauskas
4. Inga Issafarzam
5. Ginta Kazlauskaitė
6. Rugilė Kovšovaitė
7. Paulius Nikonovičius
8. Tomas Šaulis
9. Akvilė Uselytė

Absolventai, baigę istorijos programą su archeologijos specializacija:
1. Marina Barinova
2. Marijus Grigaliūnas
3. Andrius Kaniava
4. Giedrė Povilaitytė
5. Tomas Paragis
6. Monika Rapkevičiūtė
7. Arnoldas Škitinas

2015 metų (devynioliktoji) laida
1. Agnė Čėsnaitė
2. Gintarė Griniūtė
3. Angelina Ivanova
4. Lukas Januškevičius
5. Skaistė Judžentytė
6. Eglė Kaniauskaitė
7. Vilma Kuprytė
8. Justinas Mažūnas
9. Aurimas Sutkus

Absolventai, baigę istorijos programą su archeologijos specializacija:
1. Dimitrijus Papariga

2016 metų (dvidešimtoji) laida
1. Denas Dambrauskas
2. Kristina Daubaraitė
3. Monika Kiminaitė
4. Edvardas Margelis
5. Ernestas Tubutis

Absolventai, baigę istorijos programą su archeologijos specializacija:
1. Marius Mačiulaitis
2. Vilius Memgaudis
3. Neringa Strumilė

Baltijos šalių istorijos magistrantūros studijų programos absolventai

1999 metų (pirmoji) laida
1. Ingrida Kelpšaitė
2. Snieguolė Sankalaitė

2000 metų (antroji) laida
1. Darius Barasa
2. Eglė Bendikaitė
3. Mindaugas Brazauskas
4. Vaidas Kuprelis
5. Aidas Rūtė
6. Jurgita Valančiūtė

2001 metų (trečioji) laida
1. Rimantė Černiauskaitė
2. Neringa Gurliauskaitė
3. Ieva Masiulienė
4. Raimondas Petrikas
5. Gintautas Žebelis

2002 metų (ketvirtoji) laida
1. Daiva Filipavičiūtė
2. Diana Jokubaitytė
3. Alina Kervelytė
4. Jolanta Skurdauskienė

2003 metų (penktoji) laida
1. Inga Bagdonienė
2. Ieva Deleckienė
3. Mindaugas Janukonis
4. Nemira Siminauskytė
5. Egidijus Strigauskas
6. Reda Švelniūtė
7. Aistė Užkurėlytė
8. Hektoras Vitkus

2004 metų (šeštoji) laida
1. Mindaugas Genys
2. Rūta Lysenkaitė
3. Klaidas Perminas

2005 metų (septintoji) laida
1. Egidijus Miltakis
2. Jurgita Pociūtė

2006 metų (aštuntoji) laida
1. Sigita Bagužaitė
2. Paulius Kondrotas
3. Lijana Pušinskytė

2007 metų (devintoji) laida
1. Donata Raudonytė
2. Vasilijus Safronovas
3. Daivaras Urbonas

2008 metų (dešimtoji) laida
1. Asta Daujotaitė
2. Lina Motuzienė

2009 metų (vienuoliktoji) laida
1. Vaida Česnakienė
2. Žilvinas Čėsna
3. Vytautas Jokubauskas
4. Remigijus Šemeklis

2010 metų (dvyliktoji) laida
1. Romualdas Adomavičius
2. Gintarė Stepučenkienė

2011 metų (tryliktoji) laida
1. Darius Balsas
2. Agnė Jocaitė
3. Marius Mockus
4. Raimonda Nabažaitė

2012 metų (keturioliktoji) laida
1. Rubenas Bukavickas
2. Robertina Janušauskienė
3. Mindaugas Krencius
4. Toma Miltinienė
5. Indrė Šimkutė
6. Edvinas Ubis

2013 metų (penkioliktoji) laida
1. Aurelija Šimoliūnaitė

2014 metų (šešioliktoji) laida
1. Ernesta Daktaraitė
2. Mindaugas Jonaitis
3. Kęstutis Grauslys
4. Justas Stončius

2015 metų (septynioliktoji) laida
1. Tomas Eitutis
2. Milda Kontrimė

Kraštovaizdžio archeologijos magistrantūros studijų programos absolventai

2012 metų (pirmoji) laida
1. Šarūnė Balandytė
2. Karolina Geštautaitė
3. Daiva Jazbutytė
4. Algirdas Mulvinskas
5. Donatas Zubrickas

2013 metų (antroji) laida
1. Edita Anužytė
2. Dovilė Bataitytė
3. Robertas Jonelaitis
4. Rytis Mačiulaitis
5. Gvidas Slah

2014 metų (trečioji) laida
1. Jūratė Paškonytė
2. Miglė Urbonaitė

2015 metų (ketvirtoji) laida
1. Nerijus Brazdeikis
2. Agnė Jonikaitė
3. Milda Jurgauskaitė
4. Alma Lekniūtė
5. Tomas Rimkus

2016 metų (penktoji) laida
1. Tomas Grigas
2. Andrius Kaniava
3. Monika Lileikė
4. Monika Rapkevičiūtė
5. Vilma Venslauskienė

Aktualu »

Magistrantūros studijose – galimybė rinktis karo istorijos profilį

Atnaujinęs Baltijos šalių istorijos magistrantūros programą, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas nuo 2017 m. rugsėjo...