Biblioteka

biblioteka-iskaba

Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto biblioteka yra Klaipėdos universiteto bibliotekos padalinys. 2013 m. jos fondus sudaro apie 27 tūkst. vienetų knygų ir periodinių leidinių lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, lenkų, lotynų, švedų, danų, prancūzų kalbomis.
Bibliotekos fondai išsiskiria tematikos specializacija, kadangi čia kaupiamos knygos didžiąja dalimi yra susijusios su Baltijos jūros regiono proistore ir istorija, archeologijos ir istorijos tyrimų metodika, Prūsijos, Rytų Prūsijos ir Žemaitijos regionų istorija ir kultūros paveldu, povandeniniu kultūros paveldu, kultūrų santykiais Baltijos jūros regione.
Bibliotekos fondai nuolat pildomi, komplektuojant juos Klaipėdos universiteto bibliotekos, Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto partnerių ir rėmėjų Lietuvoje ir užsienyje bei BRIAI darbuotojų pastangomis.

Numatomi renginiai »

Mokslinis seminaras „Teisė sukilti“ Nidoje

2016 m. rugsėjo 16–17 d. Nidoje vyks karo istorijos tyrinėtojų seminaras „Teisė sukilti“, kurio metu numatoma analizuoti XVIII–XXI a. sukilimų bei karinių...

 

Tarptautinė konferencija „Adelskulturen im Baltikum. Identitäten – Konzepte – Praktiken“

2016 m. rugsėjo 7–10 d. Klaipėdoje vyks tarptautinė konferencija „Adelskulturen im Baltikum. Identitäten – Konzepte – Praktiken“ (Diduomenių kultūros...