Pradinis » Naujienos » Dr. Indrės Žigeu disertacija pripažinta Geriausios disertacijos konkurso nugalėtoja

 

Dr. Indrės Žigeu disertacija pripažinta Geriausios disertacijos konkurso nugalėtoja

Dr. Indrė Žigeu ir Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotrauka | Robertas Dačkus2019 m. lapkričio 26 d. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, Jo Ekscelencija Gintanas Nausėda apdovojo geriausių 2018 metais Lietuvoje apgintų disertacijų autorius. Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos kasmet organizuojamo konkurso nugalėtoju humanitarinių ir socialinių mokslų srityje ekspertai šiais metais pripažino dr. Indrės Žigeu darbą.

Indrė Žigeu bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius įgijo studijuodama ir rengdama mokslinius darbus Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institute, kuriame šiuo metu dirba mokslo darbuotoja. Geriausiu iš geriausiųjų vertinimo komisija paskelbė jos 2018 m. spalio 19 d. apgintą darbą „Stiklo dirbiniai ir jų naudojimo kultūra Klaipėdoje XVI–XIX a. Baltijos jūros regiono kontekste“ (mokslinis vadovas doc. dr. Gintautas Zabiela).

Nuo 2006 m. rengiamame konkurse tai trečias kartas, kai pagrindinis apdovanojimas atitenka istorijos kryptyje apgintai disertacijai. Vienais iš geriausių darbų šiame konkurse prieš tai jau buvo paskelbti kiti du Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institute parengti disertaciniai veikalai: dr. Vasilijaus Safronovo (2011) ir dr. Vytauto Jokubausko (2013). Renkant geriausias 2016 m. disertacijas, konkurso nugalėtoju prieš dvejus buvo paskelbtas dr. Raimondos Nabažaitės darbas.

Aktualu »

Call for Submissions

The Editors of Archaeologia Baltica invite authors to submit their articles to the 28th volume of Archaeologia Baltica, an annual peer-reviewed academic journal....

 

Bažnyčių archeologijai skirta antroji konferencija iš ciklo „Archaeologia urbana“ [perkeliama į 2021 m. I ketvirtį]

Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas tęsia kasmetinių konferencijų ciklą Archaeologia urbana ir kviečia Lietuvos archeologus,...