Pradinis » Naujienos » Klaipėdoje vyko dešimtasis istorijos ir archeologijos krypties doktorantų seminaras

 

Klaipėdoje vyko dešimtasis istorijos ir archeologijos krypties doktorantų seminaras

2019 m. balandžio 25–26 d. Klaipėdos universitete jau dešimtą kartą vyko nacionalinis doktorantų, rengiančių disertacijas istorijos ir archeologijos temomis, seminaras. Dvi dešimtys doktorantų iš septynių Lietuvos institucijų pristatė savo doktorantūros projektuose gvildenamas temas ir sprendžiamas problemas. Keturias renginio sekcijas moderavo dr. Džiugas Brazaitis, dr. Valdas Rakutis, dr. Gintautas Sliesoriūnas ir dr. Darius Staliūnas. Be jų, dalyvavo tuzinas mokslininkų iš įvairių Lietuvos universitetų ir institutų: dr. Vytautas Jokubauskas, dr. Rytis Jonaitis, dr. Irma Kaplūnaitė, habil. dr. Ingė Lukšaitė, doc. dr. Silva Pocytė, dr. Marius Ščavinskas, dr. Vasilijus Safronovas, dr. Justas Stončius, doc. dr. Jurgita Verbickienė, dr. Edvinas Ubis, dr. Miglė Urbonaitė-Ubė, prof. dr. Vygantas Vareikis, dr. Indrė Žigeu.

Seminarą atidarė Klaipėdos universiteto Rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas. Pirmoje renginio dalyje Kaip parengti gerą disertaciją savo įžvalgomis ir patirtimi apie tai, kas yra gera disertacija, kaip ją parengti, kaip pasiekti ne tik aukštos tyrimo kokybės dalijosi šiose srityse daug pasiekę arba šiuos klausimus tyrinėjantys kolegos mokslininkai: dr. Aldis Gedutis ir dr. Raimonda Nabažaitė.

Seminaro programa prieinama paspaudus nuorodą.

Seminarą koordinavo Klaipėdos universiteto doktorantai Milda Kontrimė ir Atas Žvirblys. Seminaro organizatoriai: Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas ir Lietuvos istorijos institutas. Renginio partneris Thomo Manno kultūros centras.

Aktualu »

Call for Submissions

The Editors of Archaeologia Baltica invite authors to submit their articles to the 28th volume of Archaeologia Baltica, an annual peer-reviewed academic journal....

 

Bažnyčių archeologijai skirta antroji konferencija iš ciklo „Archaeologia urbana“ [perkeliama į 2021 m. I ketvirtį]

Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas tęsia kasmetinių konferencijų ciklą Archaeologia urbana ir kviečia Lietuvos archeologus,...