Pradinis » Naujienos » Raimonda Nabažaitė – geriausios 2016 m. apgintos disertacijos autorė

 

Raimonda Nabažaitė – geriausios 2016 m. apgintos disertacijos autorė

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga, kasmet organizuojanti Geriausios disertacijos konkursą, Raimondos Nabažaitės daktaro disertaciją „Vėlyvųjų viduramžių ir naujųjų laikų koklininkystė Klaipėdoje: tarp inovacijos ir kultūrinės tradicijos“ paskelbė viena iš penkių geriausių 2016 m. Lietuvoje socialinių ir humanitarinių mokslų kryptyje apgintų disertacijų. Dr. Raimonda Nabažaitė yra Klaipėdos universiteto absolventė, šiuo metu dirbanti Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institute jaunesniąja mokslo darbuotoja. Savąjį darbą (mokslinis vadovas prof. habil. dr. Vladas Žulkus) jinai apgynė 2016 m. gruodžio 9 d.

Šių metų rudenį Prezidentūroje vyksiančioje ceremonijoje visi konkurso laureatai bus apdovanoti Jos Ekscelencijos Prezidentės Dalios Grybauskaitės.

Plačiau žr. Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos svetainėje.

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos Geriausios disertacijos konkurso laureatais prieš tai jau buvo paskelbti kiti du Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institute parengti darbai: dr. Vasilijaus Safronovo (2011) ir dr. Vytauto Jokubausko (2013) daktaro disertacijos.

Sveikiname Kolegę!

Aktualu »

Bakalauro studijose – Archeologijos ir istorijos programa

2018 m. Klaipėdos universitetas vykdo priėmimą į šią istorijos krypties bakalauro studijų programą: Archeologija ir istorija. Plačiau apie šią programą...

 

Magistrantūros studijose – galimybė rinktis karo istorijos profilį

Atnaujinęs Baltijos šalių istorijos magistrantūros programą, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas nuo 2017 m. rugsėjo...